Różaniec jest rzeczą, którą powinien posiadać każdy katolik, a najlepiej jeżeli raz na jakiś czas również go odmawia. Warto mieć swój własny różaniec – pozwala on zatopić się w modlitwie w dowolnym momencie i oderwać się na chwilę od pędzącego wszędzie wokół życia. Szczególnie dobrym pomysłem może być różaniec noszony na ręce, który jest bardzo praktyczny i można mieć go zawsze przy sobie.

Różaniec na rękę – praktyczne rozwiązanie dla braku czasu

Wiele osób w dzisiejszych czasach nie ma czasu na regularne chodzenie do kościoła, już nie wspominając o codziennej modlitwie. Z takiej perspektywy odmawianie różańca wydaje się czymś absolutnie abstrakcyjnym. Przecież modlitwa różańcowa wymaga sporo czasu, a przy tym jest monotonna i dla wielu osób po prostu nudna. Nie oceniając takiego sposobu myślenia, nie ma wątpliwości, że popularność różańca w ciągu ostatnich lat mocno spadła. Rozwiązaniem wydaje się użycie różańca na rękę.

Różaniec na nadgarstku – dyskretny i znaczący

Nie wszyscy katolicy lubią obnosić się ze swoją wiarą. W dzisiejszych czasach bardzo często lubimy zachować dyskrecję, zwłaszcza że publiczna deklaracja o przynależności do jakiegoś wyznania (niekoniecznie tylko katolickiego) często skutkuje przypisanie nam jakiś, opartych na stereotypach cech. Różaniec na nadgarstku jest z jednej strony niezauważalny i może być wzięty za zwykłą bransoletkę. Z drugiej jednak – pozwala na zamanifestowanie swojej wiary.

Różaniec na rękę dostępny na Meritohurt.pl