Z ,,Demonem” związana jest też kolejna ciekawa sprawa - otóż okazuje się, że część zysków ze sprzedaży napoju trafi do kontrowersyjnej Fundacji DKMS zajmującej się szukaniem dawców szpiku kostnego i organizowaniem przeszczepów. Fundacja chwali się tym dumnie na swojej stronie facebookowej. Oto przewrotność diabła: aby gubić ludzkie dusze jest gotów nawet na ratowanie ludzkich ciał. Co prawda nie nawołujemy do bojkotu DKMS, ale zachęcamy wszystkich katolików - a szczególnie zarejestrowanych w bazie dawców szpiku - do oprotestowania zaistniałej sytuacji. Pamiętajmy:

"Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?"
 - Mt 16, 25-26

"Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle."
 - Mt 10, 28

Administrator niniejszej strony, jako zarejestrowany w DKMS dawca szpiku, wysłał Fundacji następującą wiadomość:

"Piszę aby wyrazić moje szczere obrzydzenie udziałem DKMS w promocji zła, zepsucia i moralnej degeneracji. Zapisałem się jako dawca, gdyż sądziłem, że biorę udział w czymś szczytnym, dobrym i pięknym, tymczasem okazało się, że Fundacja dla ratowania ludzkich ciał jest gotowa wysyłać ludzkie dusze w objęcia satanizmu. Jest to działanie potworne w swej przewrotności.

Bardzo się na Was zawiodłem. Nie wypiszę się z bazy tylko dlatego, że nie jestem tam dla Was - tylko dla jakiegoś chorego."


~ ~ ~~ ~ ~

Przypominamy, iż Fundacja DKMS współpracująca z Holocausto-Nergalem nie jest w Polsce jedyną instytucją zajmującą się szukaniem dawców szpiku dla pacjentów z białaczką. Chcielibyśmy Państwa zachęcić do rejestrowania się w Centralnym Rejestrze Niespokrewnionych Potencjalnych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej: http://www.szpik.info/

~ ~ ~

Przypominamy również, iż Fundacja DKMS - z pewnych ważnych powodów - nie uzyskała zgody na działalność we Francji i w Hiszpanii. Szerzej można o tym poczytać w artykule Pani Jadwigi Chmielowskiej:
http://niepoprawni.pl/blog/208/demon-na-niemieckiej-sluzbie-w-mediach-jeno-ble-ble-ble

~ ~ ~
Kontakt z nami najlepiej nawiązać przez stronę facebookową:
http://www.facebook.com/SatanizmNiePrzejdzieBojkotProduktowAgrosNova

Email, który rzadko sprawdzamy, gdyż został zalany spamem:
  admin@satanizmnieprzejdzie.pl

Kontakt dla mediów, który też rzadko sprawdzamy, z tego samego powodu: 
rzecznik.prasowy@satanizmnieprzejdzie.pl
~ Crux Sacra Sit Mihi Lux ~